+48 571 429 889
biuro@automaticcontrol.pl

Blog

Współpraca z włoską firmą Dolphin Pack srl

Miło jest nam poinformować o podjęciu przez nas współpracy z włoską firmą Dolphin Pack srl zajmującą się produkcją maszyn pakujących. Nasza firma odpowiedzialna będzie za montaż nowych maszyn zakupionych przez polskich klientów oraz serwisowanie już eksploatowanych jednostek. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Dolphin Pack i zapoznania się z jej ofertą.   www.dolphinpack.net

Regulatory temperatury EREMA

W ostatnim czasie przeprowadziliśmy naprawę regulatorów temperatury EREMA dla jednego z naszych klientów. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi pozostałymi realizacjami, zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Zmiana adresu biura

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 listopada 2016 roku biuro firmy Automatic Control mieści się przy ulicy Zbożowej 21 w Solcu Kujawskim. Serdecznie zapraszamy!

Nowa strona

Nasza firma wychodząc na przeciw aktualnym trendom, postanowiła zmodernizować stronę. Mamy nadzieję, że przejrzysty wygląd pomoże Państwu w lepszy sposób poznać naszą ofertę i z niej skorzystać. Oprócz samego wyglądu, zmieniła się również funkcjonalność, co pozwoli nam na częstsze aktualizacje i pozostanie z Państwem w ciągłym kontakcie. Już niebawem aktualizacja galerii wykonanych przez nas prac.…
Przeczytaj więcej

Budowa stacji obróbki detali w wytłaczarce

Przebudowa maszyny, obejmująca ciąg działań od koncepcji, przez projekt, realizację i uruchomienie . Funkcją działań było wykonanie stacji obróbczej gradowania nadlewka górnego w pojemnikach wykonywanych metoda górnego rozdmuchu. Stacje budowane zostały w formie czterokrotnej dla każdej strony, gdyż modernizacja wymagała uzbrojenia obu stacji rozdmuchowych.

Systemy zabezpieczeń i instalacja elektryczna

Montaż instalacji elektrycznej, systemów zabezpieczeń, instalacji monitoringu wraz z oddaniem do użytku nowej hali w firmie JABBAR GROUP POLSKA.